У Калуші виділили допомогу сім’ям загиблих і зниклих безвісти Захисників України

28 березня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про виділення одноразових грошових допомог сім’ям загиблих (померлих) та зниклих безвісти Захисників України. 29 Березня, 2023, 08:00 Калуш Переглядів: 185 Ілюстроване фото. Сім’ї загиблих отримали по 100 тисяч гривень. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Допомогу отримають  п’ять  сімей  загиблих Захисників України (по 100 тис. гривень) та три сім’ї зниклих безвісти Захисників України (по 50 тис. гривень). Таким чином загальна сума рішення становить 650 тис. гривень, інформують “Вікна”.

Іншими рішеннями виконавчого комітету було виділено допомогу трьом військовослужбовцям, які отримали поранення: двом по 100 тис. гривень і одному – 30 тис. гривень,  загалом на 230 тис. гривень.

Нагадаємо, у листопаді минулого року у Калуші прийняли рішення за яким Захисникам України, які отримали важке поранення, внаслідок чого втратили кінцівки або внутрішній чи зовнішній орган тіла та потребують додаткового оперативного втручання, виплачують допомогу  в розмірі до 100 тис. гривень, а у випадку важкого поранення без втрати кінцівок чи органів та за потреби у додатковому оперативному втручанні – до 50 тис. гривень.

Програмою соціального захисту на 2023 рік на виплати родичам загиблих, зниклих безвісти захисників України та допомог на лікування військових, а також на одноразові грошові допомоги мешканцям громади передбачено 3,8 млн гривень.  За три місяці року розподілили більшу частину  цієї суми – понад 3,1 млн гривень.

 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни