У Калуші виділили 650 тис. гривень допомоги сім’ям загиблих і зниклих безвісти Захисників України

21 лютого виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про виділення одноразових грошових допомог сім’ям загиблих (померлих) та зниклих безвісти Захисників України. 22 Лютого, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 234 Ілюстроване фото. Трьом військовослужбовцям, які отримали поранення, виділили по 100 тис. гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Допомогу отримають чотири сім’ї  загиблих Захисників України (по 100 тис. гривень), одна сім’я померлого Захисника України (50 тис. гривень) та чотири сім’ї зниклих безвісти Захисників України (теж по 50 тис. гривень). Таким чином загальна сума рішення становить 650 тис. гривень, інформують “Вікна”.

Іншим рішенням виконавчого комітету було виділено допомогу трьом військовослужбовцям, які отримали поранення — по 100 тис. гривень, загалом на 300 тис. гривень.

Нагадаємо, у листопаді минулого року у Калуші прийняли рішення за яким Захисникам України, які отримали важке поранення, внаслідок чого втратили кінцівки або внутрішній чи зовнішній орган тіла та потребують додаткового оперативного втручання, виплачують допомогу  в розмірі до 100 тис. гривень, а у випадку важкого поранення без втрати кінцівок чи органів і потреби у додатковому оперативному втручанні — до 50 тис. гривень.

Програмою соціального захисту на 2023 рік на виплати родичам загиблих, зниклих безвісти захисників України та допомог на лікування військових, а також на одноразові грошові допомоги мешканцям громади передбачено 3,8 млн гривень. За два місяці року розподілили більш як половину цієї суми — понад 1,9 млн гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни