У Калуші відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Боднарівського ліцею

Сьогодні , 22 листопада, у концертному залі під головуванням заступника міського голови Надії Гуш відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Боднарівського ліцею Калуської міської ради. 22 Листопада, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 149 План розвитку навчального закладу буде презентовано завтра.

На цьому етапі конкурсант вирішував письмове завдання у вигляді тестування, що складалося з тридцяти запитань, а також письмового вирішення ситуаційного завдання, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Калуської міської ради.

За допомогою тестових завдань визначався рівень знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірки професійних компетентності. За результатами перевірки виконаних завдань конкурсанта допущено до наступного етапу конкурсу — презентації членам конкурсної комісії перспективного плану розвитку навчального закладу, який відбудеться завтра, 23 листопада.

Нагадаємо, рішенням конкурсної комісії від 17 листопада 2022 року за результатами розгляду поданої конкурсної документації до участі в наступному етапі допущено одного кандидата Дрогомирецького Василя Михайловича.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни