У Калуші відбулося відкриття шахового турніру памʼяті Олекси Гірника

Два десятиліття поспіль у Калуші відбувається шаховий турнір памʼяті Героя України Олекси Гірника. 01 Квітня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 257 З роками інтерес до цього турніру тільки зростає як серед юних шахістів, так і серед громадськості загалом Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це ідеться на Фейсбук–сторінці міського голови Андрія Найди, інформують «Вікна»

Цьогорічний спортивно-патріотичний захід урочисто відкрили у ліцеї ім. Бахматюка. Відрадно, що з роками інтерес до цього турніру тільки зростає як серед юних шахістів, так і серед громадськості загалом. Анонс про проведення турніру жваво підхоплювали навіть національні інтернет-видання.

Відтак — понад 80 учасників з освітянських закладів Калуської міської громади, Верхнянської сільської громади та Долинщини впродовж двох днів змагатимуться в найінтелектуальнішому виді спорту.

Привітати шахістів прийшло чимало поважних у нашій громаді людей – засновників та організаторів турніру, його ідейних натхненників: син Олекси Гірника – народний депутат двох скликань Євген Гірник, Олег Кушлик – голова профкому ТОВ «Карпатнафтохім», Оксана Тебешевська – відома освітянська діячка, депутатка обласної ради, Богдан Мазур – ветеран УПА, Віктор Гільтайчук – секретар міської ради.

Мініатюра народного театру «Легенда» з вистави «Вогонь безсмертя», присвяченої Олексі Гірнику, доречно і настроєно доповнила відкриття турніру.

«А я дякую усім, хто вже стільки років підтримує цей захід, адже значення шахового турніру важко переоцінити.Тут, насправді, відбувається концентрація та синергія інтелекту, патріотизму, юності та досвіду, тут також плекається нація. Тож, вперед до перемог, і на життєвих шахівницях передовсім!»— ідеться в повідомленні

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни