У Калуші відбулася школа педагогічної майстерності

В рамках методичного тижня педагоги закладу взяли участь у роботі школи педагогічної майстерності. 29 Січня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 53 Одним із завдань методичного тижня було обмін досвідом роботи серед колег Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Школа педагогічної майстерності охопила різноманітні майстер-класи, творчі майстерні, тренінги, інформують “Вікна” з посиланням на Центр науково-технічної творчості учнівської молоді міста Калуша.

Пізнавальною була зустріч з практичним психологом Іриною Пасічною (“Комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр Калуської міської ради”). Ірина провела з керівниками гуртків два тренінги, яки були спрямовані на розширення знань і можливостей педагогів у сфері комунікації в дитячому колективі, а також на розкриття внутрішнього світу та емоційного стану педагога.

Одним із завдань методичного тижня було обмін досвідом роботи серед колег та розвиток ініціативи та творчого пошуку в роботі керівників гуртків.

Своїм досвідом на тему “Педагог-фасилітатор в інноваційній діяльності”поділилась завідувачка відділу Ірина Медянник, а також на тему: “Формування національної свідомості, духовно багатої особистості на заняттях гуртка” поділилась керівник гуртка, методист Галина Янюк, а Наталія Мотіль розкрила можливості “Використання медійних технологій та інтернет платформ”.

Цікаві майстер-класи провели для своїх колег Марія Савчин та Галина Швид. Виготовлені на патріотичну тематику вироби передадуть на передову.

Виставки-презентації своїх робіт провели керівники гуртків Олександр Шевага та Руслан Навальковський.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни