У Калуші шукають житло для дитини-сироти

Кошти продавцю перераховуються на картковий рахунок впродовж 10 днів після підписання договору. 02 Листопада, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 392 Ілюстроване фото. Житло має бути придатне для проживання, становити не менше 31 кв. метрів загальної площі

Начальниця служби у справах дітей Калуської міської ради Леся Дзундза повідомила, що служба має намір придбати житло для особи з числа дітей-сиріт. Житло має бути придатне для проживання, а площа — становити не менше 31 кв. метра, інформують “Вікна”.

Субвенція для придбання житла становить 391 тис. гривень. Кошти продавцю перераховуються на картковий рахунок впродовж 10 днів після підписання договору.

Як повідомили в службі в справах дітей, субвенцію на придбання житла для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Калуській громаді виділили у минулому році — для трьох дітей-сиріт. Її розмір становив понад 1 млн 56,5 тис. гривень.

Дві квартири вже купили у поточному році (дається рік часу на пошук належного житла), а закупівлю останнього, третього, житла щойно оголосили.  Наприклад, у 2020 році Калуській міській раді виділили субвенцію на закупівлю житла для однієї дитини з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а квартиру купили у 2021 році.

На квартирному обліку в управлінні житлово-комунального господарства є 21 особа з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. З них двоє — неповнолітні (16-18 років), п’ятеро — віком 18-23 роки і 14 — віком 23-35 років.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни