У Калуші розпочалося рейтингове голосування за нову назву вулиці Чехова

Опитування розпочалося у соціальній мережі facebook на сторінці групи міської ради «Детектор. Калуш» 9 січня. 10 Січня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 94 Дошку Михайлові Коломийцеві 2017 року відкрили на проспекті Лесі Українки, 16а, де він проживав

Правила рейтингового опитування залишаються однаковими для всіх вулиць:

  1. Першою в списку опитувальника йде пропозиція від краєзнавців та науковців.
  2. Інші варіанти, які раніше надійшли через петиції та звернення, будуть подані в алфавітному порядку. Щодо вул. Чехова, то петицій та звернень не було.
  3. В кожному опитувальнику відкрита опція для подання інших пропозицій від користувачів facebook.
  4. Термін голосування – один тиждень з дня опублікування.

Перша пропозиція нової назви вул. Чехова — від науковців і краєзнавців. Вони пропонують перейменувати її на вул. Михайла Коломийця — прикарпатського краєзнавця, публіциста, журналіста, громадського діяча, просвітянина, члена Національної спілки журналістів України. Був автором багатьох краєзнавчих статей, дописів, досліджень, видавав краєзнавчу літературу: «Історія Калуша і Калущини у датах, цифрах і цікавих фактах», «Просвіта Калущини: далеке і близьке», путівник «Калуш. Обличчя міста» тощо, інформують “Вікна”.

Станом на 10 січня за нову назву вул. Чехова вже проголосували 17 людей. Окрім першого варіанту, додано також варіант вул. Івана Багряного.

Проголосувати за перейменування вулиці Чехова можна за посиланням.

Наступним етапом громадського обговорення щодо перейменування вулиць буде офіційне опитування громади за допомогою електронних консультацій на сайті Калуської міської ради.

Нагадаємо, у Калуші визначили перелік з десяти вулиць, які першочергово підлягають перейменуванню, — це вулиці Глінки, Дружби, Іскри, Ломоносова, Менделєєва, Рилєєва, Пушкіна, Чайковського, Черняховського, Чехова. По шести вулицях (Пушкіна, Глінки, Дружби, Іскри, Ломоносова та Мендєлєєва) facebook-голосування вже завершилося та визначилися найбільш рейтингові варіанти їхніх нових назв.

По решті чотирьох вулицях опитування стартувало 9 січня.

Щодо жодної з вулиць офіційне опитування через сервіс електронних консультацій станом на 10 січня не відкрите.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни