У Калуші розпочали ремонт найпроблемнішої дороги

У місті взялися за ремонт дороги біля залізничного вокзалу та автостанції. Причому на частині дороги, де вона практично повністю зруйнована, зріжуть усе покриття і настелять новий асфальт. 11 Травня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 198 На частині дороги зріжуть усе покриття і настелять новий асфальт Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомив міський голова Калуської громади Андрій Найда.

«10 травня розпочато поточний ремонт дороги біля автостанції та залізничного вокзалу — від вул. Долинської до вул. Козоріза. Тендер на виконання поточного ремонту дороги був проведений раніше. Та через несприятливі погодні умови роботу вдалося розпочали лише вчора. Діяльність з благоустрою громади продовжується. Відновлення проблемних відтинків дороги, при можливості, буде тривати й надалі», — зазначив міський голова.

Ремонт дороги від заїзду на вокзал з боку вулиці Долинської і до перехрестя з вул. Козоріза виконує калуське ТОВ «Карпат-Буд».

Нагадаємо, 26 квітня за підсумками проведеного раніше тендеру з цим підприємством уклали угоду на проведення поточного ремонту доріг у Калуші та селах Калуської громади на суму близько 2 млн 49 тис. гривень (закупівлю оголошували на 2,5 млн гривень).

Як повідомив у коментарі «Вікнам» начальник управління житлово-комунального господарства Тарас Фіцак, ремонтуватимуть не усю дорогу біля залізничного вокзалу та автостанції (її ширина сягає до 50 метрів), а смугу шириною 15-20 метрів на всій протяжності дороги. За словами посадовця, цього достатньо для нормального двостороннього проїзду автотранспорту. Причому на частині дороги, де вона практично повністю зруйнована, зріжуть усе покриття і настелять новий асфальт. На інших ділянках, де стан полотна кращий, вирізатимуть лише частини покриття і виконають ямковий ремонт.

Міська влада розраховує, що за угодою від 26 квітня ще залишаться кошти, які можна буде використати для поточного ремонту інших доріг громади. Однак, зважаючи на обсяг робіт, вірогідно, що усі понад 2 млн гривень будуть використані саме на дорогу біля вокзалу та автостанції.

Нагадаємо, у Калуші вже відбувся другий тендер на поточний ремонт доріг — його оголосили на 3,2 млн гривень.  Як повідомляли раніше, у бюджеті громади на 2023 рік для поточного ремонту доріг у Калуші та селах Калуської громади закладено 12 млн гривень.

Раніше Андрій Найда спробував пояснити, чому автовокзал ганьбить Калуш.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни