У Калуші приватизували комунальне приміщення

Управління комунальної власності Калуської міської ради на офіційному сайті міськради повідомило про те, що у листопаді 2022 року було приватизовано шляхом викупу нежитлові приміщення загальною площею 76,4 квадратні метри за адресою: м. Калуш вул. Сівецька, 1. 27 Листопада, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 460 Ілюстроване фото. Майно комунальної власності приватизовано фізичною особою за 631 848 гривень

Майно комунальної власності приватизовано фізичною  особою за  631 848 гривень з врахуванням  податку на додану вартість.

Як повідомив «Вікнам» начальник управління комунальної власності Олександр Челядин, приватизоване приміщення раніше належало одному з міських ЖЕО. В оренду його передали після тривалого періоду впродовж якого приміщення не використовувалося, причому воно перебувало у занедбаному стані. Розмір орендної плати становив близько 2 тис. гривень на місяць. Тут знаходиться магазин.

За десять місяців з початку року від приватизації майна до міського бюджету надійшло понад 1 млн 539 тис. гривень, тож викуплене у листопаді приміщення забезпечить приблизно чверть усіх поступлень від приватизації майна з початку року. Нагадаємо, 20% податку на додану вартість підуть до державного бюджету, решта від ціни викупу поповнить бюджет громади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни