У Калуші посилюють на 2 млн гривень фінансування батальйону територіальної оборони

10 березня Калуська міська рада внесла зміни до Програми проведення заходів територіальної оборони, формування підрозділу та штабу району територіальної оборони на 2022 рік.

12 Березня,
2022,
15:00
Калуш

Переглядів: 30


Ілюстроване фото. Кошти виділили на організацію харчування військовослужбовців батальйону тероборони

Депутати збільшили фінансування програми ще на 2 млн гривень: тепер її бюджет становить 3,5 млн гривень. Кошти виділили на організацію харчування військовослужбовців батальйону територіальної оборони, інформують “Вкна”.

Нагадаємо, спочатку Програма була розрахована на фінансування в обсязі 500 тис. гривень з міського бюджету. З них 250 тис. гривень запланували використати на приведення до належного стану приміщень, території, огорожі місця формування військової частини та обладнання робочих місць, 66 тис. гривень передбачено на закупівлю комп’ютерної і оргтехніки та витратних матеріалів, 40 тис. гривень — на облаштування спеціалізованих приміщень тощо.

Вже після початку війни, 27 лютого, Калуська міська рада збільшила фінансування програми на 1 млн гривень: тоді кошти теж виділяли на організацію харчування військовозобов’язаних батальйону територіальної оборони.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни