У Калуші попрощалися 56–річним військовим Ігорем Панасенком

Сьогодні, 25 березня, у Калуші попрощалися з 56–річним військовим Ігорем Панасенком, який загинув на Донеччині. 25 Березня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 227 Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомляє на Фейсбук–сторінці міський голова Андрій Найда, інформують “Вікна”

“Смерть Ігоря – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни, бо ми втратили справжнього героя, товариша, втратили хорошу людину. Тож, нехай наша пам’ять буде даниною для Ігоря і тим, хто навічно пішов від нас, хто заради нашої волі пожертвував собою. З щемом у серці пам’ятаємо справжніх патріотів, які стали до боротьби за вільну, демократичну, квітучу Україну, віддавши найдорожче, що мали, – своє життя. Ігор ПАНАСЕНКО назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності. Герої не вмирають! Вічна пам’ять і слава Героєві!”

Нагадуємо, старший солдат Ігор Панасенко служив за контрактом з 2019 року. Під час війни був навідником мотопіхотного батальйону однієї з військових частин ЗСУ.

Військовий загинув 17 березня під час ведення бою з військовими формуваннями російського окупанта на Донеччині. Наш захисник з честю виконав обов’язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, українському народу та Україні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни