У Калуші поліцейський помирився з нападником, який вдарив його головою в обличчя

Згідно з матеріалами справи, влітку минулого року на службовий планшет групи реагування патрульної поліції надійшло анонімне повідомлення про пошкодження майна у Калуші.

03 Лютого,
2022,
18:00
Калуш

Переглядів: 463


Ілюстроване фото. Суд звільнив нападника від покарання.

Прибувши на місце виклику, працівники поліції побачили, що на сходовій клітці знаходиться чоловік, який почав у грубій формі висловлюватися у бік поліцейських нецензурними словами. Поліцейські для з’ясування обставин події, висловили законну вимогу не покидати місце події та надати пояснення, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Калуського міськрайонного суду.

Однак чоловік розпочав рух сходами вниз та у момент, коли поліцейський зупинив його, тримаючи за ліву руку, обвинувачений умисно наніс удар своєю головою в обличчя поліцейського та швидко втік.

Внаслідок такого удару поліцейський отримав тілесні ушкодження у виді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, які за висновком експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень.

У судовому засіданні обвинувачений заявив клопотання про затвердження угоди про примирення, яка укладена під час судового розгляду між ним та потерпілим поліцейським.

На підставі цієї угоди сторони узгодили, що обвинувачений свою вину у вчиненні визнає повністю, щиро розкаюється, потерпілий жодних претензій матеріального чи морального характеру не має.

У судовому засіданні потерпілий просив затвердити угоду про примирення, укладену між ним та обвинуваченим, оскільки  угода була укладена ним добровільно, без будь-якого примусу. Прокурор не заперечував щодо затвердження угоди про примирення.

Суддя, дослідивши матеріали справи, опитав учасників судового провадження, з’ясував обставини справи, впевнився в тому, що укладення угоди сторонами є добровільним, та  затвердив угоду про примирення. Обвинуваченому було призначено покарання у вигляді двох років обмеження волі, при цьому звільнено від відбування покарання з випробуванням та встановлено іспитовий строк на один рік.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни