У Калуші планують ремонт скейт-байк парку

На ремонт скейтпарку в міському парку культури і відпочинку імені Івана Франка закладають 580 тис. гривень — це кошти з обласного бюджету. 13 Червня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 317 На ремонт скейтпарку планують спрямувати 580 тис. гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили проєкт рішення міськради про внесення зміни до програми розвитку культури Калуської міської територіальної громади у 2023 році. Зокрема програму доповнюють новим пунктом — «Поточний ремонт спортивного майданчика «СКЕЙТ-БАЙК ПАРК» в міському парку культури і відпочинку імені Івана Франка у м. Калуш, за адресою: вул. Бандери, 28 Калуського району Івано-Франківської області». На ремонт закладають 580 тис. гривень — це кошти з обласного бюджету, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, скейтпарк у міському парку збудували у 2009 році — тоді він коштував близько 250 тис. гривень. Скейтпарк полюбився калуським підліткам. Проте з часом об’єкт став небезпечним: на асфальтовому покриття з’явилися ями і вибоїни, а конструкції — поламалися і поржавіли. У 2015 році скейтпарк ремонтували, на що з міського бюджету спрямували 47 тис. гривень. Однак ремонту вистачило ненадовго.

У 2019 і 2020 роках на конкурс Бюджету участі калушани подавали проєкти з реставрації скетйпарку. Зокрема, йшлося про демонтаж занедбаних фігур, настилання нового асфальту, відновлення та монтаж фігур. Однак ці проєкти не ставали переможцями конкурсу, а відтак не були реалізовані.

2021 року молодь звернулася до міської влади створити відповідні умови для такого екстремального виду спорту, як скейтбординг. Тим паче, що його визнали олімпійським.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни