У Калуші підрядника з будівництва спортмайданчика знову визначають без аукціону

4 лютого збіг термін подання пропозицій на участь у тендері з капітального ремонту спортивного майданчика з встановленням елементів Workout на території Калуського ліцею №4 на вул. Коновальця, 4, який 26 січня в електронній систем державних закупівель Прозоро оголосило управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради.

07 Лютого,
2022,
18:00
Калуш

Переглядів: 412


Ілюстроване фото. Майданчик має бути викладений гумовими плитами з елементами для вуличної гімнастики

Аукціону не буде, оскільки документи на участь у закупівлі подав лише один учасник — підприємець Роман Гриньків із колишнього Тисменицького району. Оскільки закупівля є спрощеною, то, скоріш за все, з цим підприємцем буде укладено договір на виконання робіт.  Бюджет оголошеної закупівлі становив 870 937 гривень, а пропозиція Романа Гриньківа — 862 168 гривень. Економія за підсумками закупівлі становить 1%, інформують “Вікна”.

Це вже четвертий тендер на влаштування майданчика з елементами воркауту у Калуші.

Нагадаємо, такі майданчики на територіях калуських шкіл почали робити у минулому році, на що Калуській громаді виділяли субвенції на соціально-економічний розвиток з державного бюджету. Торік зробили три воркаут-майданчики: на території другого, шостого і десятого ліцеїв. Також торік Калуській громаді з державного бюджету виділили 30 тис. гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації з влаштування спортивного майданчика на території четвертого ліцею.

До речі, підрядник з влаштування всіх майданчиків торік також визначився без аукціону, за стандартною схемою: один учасник і підписання з ним договору за спрощеною процедурою, причому з дуже маленькою економією для бюджету. Підрядником з влаштування спортивних майданчиків з елементами воркауту на території шостого і десятого ліцеїв було ТОВ «КР-груп», а на території другого ліцею — підприємець Роман Гриньків.  

У проєкті договору з переможцем закупівлі зазначено, що фінансування на цей об’єкт буде виділятися з державного бюджету і бюджету Калуської громади (поки є лише 9,5 тис. гривень), а термін виконання робіт — до кінця 2022 року. Очевидно, Калуш очікує на державну субвенцію.

Майданчик схожий до тих, які робили на території закладів освіти торік, а саме: він має бути викладений гумовими плитами з елементами для вуличної гімнастики. Майданчик біля четвертого ліцею коштуватиме найбільше, оскільки тут запроєктоване дорожче спортивне обладнання.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни