У Калуші перевірять, скільки пільговиків користуються громадським транспортом

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили розпорядження міського голови Андрія Найди «Про створення робочих груп для обстеження пасажиропотоків та визначення кількості перевезених пасажирів пільгових категорій населення». 04 Березня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 383 Ілюстроване фото. Інформацію про кількість перевезених пасажирів, зокрема пільгових категорій, подають перевізники Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Загалом створено три робочі групи, у складі яких по одному працівнику управління соціального захисту населення і відділу транспорту управління економічного розвитку міста. Робочі групи мають впродовж перших двох кварталів 2023 року (тобто до червня включно. — Авт.) здійснити обстеження пасажиропотоків та визначити кількість перевезених пасажирів пільгових категорій громадським транспортом Калуської міської територіальної громади, інформують “Вікна”.

Інформаційні довідки за результатами обстежень робочі групи мають подати на розгляд комісії з питань розрахунків обсягів компенсації втрат автомобільним перевізникам внаслідок перевезення пільгових категорій пасажирів громадським транспортом.

На міських і приміських автобусних маршрутах Калуської громади не видають квитки, а інформацію про кількість перевезених пасажирів, зокрема пільгових категорій, подають перевізники.

Влітку минулого року, коли у Калуші підвищували тарифи на проїзд на автобусних маршрутах загального користування, перевізники повідомляли про зменшення пасажиропотоку, а також про те, що більшість пасажирів користуються пільгою і не оплачують проїзд. Торік за пільговий проїзд на міських автобусних маршрутах перевізникам відшкодували з міського бюджету близько 5,3 млн гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни