У Калуші перейменують вулиці, пов’язані з державою-окупантом, не чекаючи завершення війни

До очільника Калуської громади телефонують батьки загиблих і хочуть, щоб перейменування відбулося. 12 Листопада, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 609 Ілюстроване фото. Увесь процес, за словами Андрія Найди, триватиме до трьох місяців

Нагадаємо, у Калуші порушили питання перейменування вулиць, зокрема вул. Пушкіна, ще навесні.

Зокрема, у травні провели засідання робочої групи щодо визначення переліку вулиць, які першочергово підлягають перейменуванню. Результатом роботи став перелік з 23 вулиць, назви яких слід змінити: 10 у Калуші, решту — в селах громади. Зокрема, у Калуші це вулиці Глінки, Дружби, Іскри, Ломоносова, Менделєєва, Рилєєва, Пушкіна, Чайковського, Черняховського, Чехова.

Однак перейменування відклали до закінчення війни. До участі в процесі перейменування вулиць пообіцяли дочекатися наших бійців з фронту, які дуже хочуть сказати свою вагому думку, — пояснила тоді зволікання міська влада.

Як повідомив міський голова Калуської громади Андрій Найда в інтерв’ю “Суспільному”, до нього телефонують батьки загиблих і хочуть, щоб перейменування відбулося.

«Дав вказівку, щоб готували положення по перейменуванню», — повідомив міський голова.

Положення винесуть на затвердження сесії міської ради, яка також має затвердити склад комісії, яка напрацює нові назви вулиць. Пропозиції комісії винесуть на громадське обговорення і після цього будуть затверджувати нові назви вулиць. Увесь процес, за словами Андрія Найди, триватиме до трьох місяців.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни