У Калуші оголосили тендер на утримання тварин у притулку на 500 тис. гривень

10 січня в електронній системі державних закупівель Прозоро управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради оголосило закупівлю  послуг з утримання безпритульних тварин у притулку. 13 Січня, 2023, 08:00 Калуш Переглядів: 161 Переможець закупівлі має забезпечити щоденне прибирання 25 вольєрів на 43 секції орієнтовною площею 270 кв. метрів Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Бюджет закупівлі становить 500 тис. гривень. Документи на участь у тендері можна подавати до 18 січня, аукціон запланований на 19 січня, інформують “Вікна”.

За тендерною документацією, послуги з утримання тварин мають надавати у притулку на вул. Чорновола у Калуші до кінця 2023 року. Зокрема, переможець закупівлі має забезпечити щоденне прибирання 25 вольєрів на 43 секції орієнтовною площею 270 кв. метрів та території притулку площею 2000 кв. метрів (загальна площа 2270 кв. метрів) та підтримувати їх у належному санітарному стані. А також забезпечити годівлю та догляд за інвентарем для годування орієнтовно 200 тварин. А саме, забезпечувати триразову годівлю тварин, в тому числі приготування, нагрівання, роздачу їжі та напування. Також має вестися щоденний огляд та спостереження за життєдіяльністю тварин, зоотехнічна документація, спостереження за відвідувачами для запобігання небезпечних та травматичних ситуацій з тваринами та відвідувачами, взаємодія працівників притулку з волонтерами та благодійними організаціями.

Нагадаємо, на початку минулого року управління житлово-комунального господарства також оголошувало тендер на закупівлю послуг з утримання безпритульних тварин у притулку з бюджетом  500 тис. гривень. Його переможцем стала громадська організація «Дім Сірка м. Калуш» з пропозицією близько 450 тис. гривень. Обсяг надання послуг був приблизно таким же.

Нагадаємо також, що ще у 2017 році виконавчий комітет Калуської міської ради та благодійна організація «Благодійний фонд «Дім Сірка» підписали Меморандум про співпрацю щодо скорочення кількості безпритульних тварин в Калуші на 2017-2020 роки шляхом етичного ставлення до них та регулювання їх чисельності гуманними та цивілізованими методами. Відповідно до меморандуму БО «Благодійний фонд «Дім Сірка» взяла на себе зобов’язання щодо забезпечення належного щоденного кваліфікованого догляду та харчування тварин притулку.

На початку 2021 року меморандум було переукладено на 2021-2025 роки. У ньому виконавчий комітет зобов’язався щорічно виділяти з бюджету 350 тис. гривень на забезпечення притулку необхідними приміщеннями, вольєрами, медичним та іншим обладнанням, а також виконання послуг зі стерилізації, харчування та утримання тварин. До 2021 року бюджетні кошти на утримання тварин у притулку не виділялися — лише на стерилізацію. І ситуація тут була критичною: пожертв благодійників не вистачало ні на комунальні послуги, ні на харчування тварин, ні на оплату праці працівників. Йшлося навіть проте, що благодійна організація може відмовитися від калуського притулку.

У 2021 році з бюджету на притулок виділили всього 70 тис. гривень, причому наприкінці року. У 2022 і 2023 роках допомога міста притулку є суттєвішою.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни