У Калуші оголосили тендер на поточний ремонт доріг на 2,5 млн гривень

4 квітня в електронній системі державних закупівель Прозоро управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради оголосило закупівлю послуги з поточного ремонту доріг міста Калуша та старостинських округів. 06 Квітня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 198 Ілюстроване фото. Поточний ремонт доріг мають проводити гарячим асфальтом Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Бюджет закупівлі становить 2,5 млн гривень. Термін подачі документів на участь у закупівлі — до 12 квітня. Зазначено, що аукціон проводитися не буде, інформують “Вікна”.

Поточний ремонт доріг мають проводити гарячим асфальтом.

Минулого року УЖКГ не оголошувало тендери з поточного ремонту доріг. А у 2021 році — оголошували, однак на суттєво більші суми. А саме:

  • на поточний ремонт доріг — на 9 млн гривень;
  • на поточний ремонт доріг струменевим методом — на 2 млн 350 тис. гривень;
  • на поточний ремонт міжквартальних проїздів і тротуарів — на 5 млн гривень. 

Як пояснив у коментарі «Вікнам» начальник управління житлово-комунального господарства Тарас Фіцак, цього року вирішили “розбити” суму, передбачену у міському бюджеті на поточний ремонт доріг у 2023 році, тоа проводити закупівлі поступово. Це пов’язано з тим, що поки що асфальтні заводи не працюють і неможливо передбачити, як буде змінюватися ціна асфальту, а отже — і поточного ремонту доріг впродовж року. У такому разі є ризик переплатити: наприклад, у другій половині минулого року дешевшало дизпаливо, а отже виграли ті, хто купував його невеликими партіями.

2,5 млн гривень, за словами Тараса Фіцака, — це близько 15% від передбаченої на цей рік суми для поточного ремонту доріг у Калуші та селах Калуської громади (15 млн гривень). 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни