У Калуші оголосили тендер на капітальний ремонт системи опалення ліцею №5

Аукціон оголошено на 2 млн 826 тис. гривень. Період подачі пропозицій на участь у тендері — до 4 червня, а сам аукціон запланований на 5 червня. 26 Травня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 104 Планується встановлення понад сотні сталевих радіаторів у правому і лівому крилі ліцею, а також у спортзалі і їдальні Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

23 травня виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив проєктну документацію на капітальний ремонт системи опалення Калуського ліцею №5 на вул. Хіміків, 20, інформують “Вікна”.

За рішенням, загальна кошторисна вартість капітального ремонту системи опалення ліцею становить понад 3 млн 30 тис. гривень: близько 2,4 млн будівельні роботи та понад 631 тис. гривень — інші витрати.

Вже наступного дня, 24 травня, в електронній системі державних закупівель Прозорро управління будівництва та розвитку інфраструктури оголосило тендер на капітальний ремонт системи опалення Калуського ліцею №5. Період подачі пропозицій на участь у тендері — до 4 червня, аукціон запланований на 5 червня. Аукціон оголошено на близько 2 млн 826 тис. гривень — сума менша, ніж кошторис, затверджений виконкомом, оскільки виключили видатки на  утримання служби замовника та інжинірингові послуги, проєктні, вишукувальні роботи, експертизу тощо.  

За тендерною документацією, в рамках капітального ремонту планується встановлення понад сотні сталевих радіаторів у правому і лівому крилі ліцею, а також у спортзалі і їдальні, заміна трубопроводів тощо. Роботи мають бути виконані до 13 жовтня цього року, тобто до початку опалювального сезону.

До речі у бюджеті громади на капітальний ремонт системи опалення п’ятого ліцею є 2,5 млн гривень. З них 2,4 млн гривень на сам капремонт і 100 тис. гривень на послуги технічного нагляду та інші витрати. У проєкті договору зазначено, що фінансування у поточному році складе 2,4 млн гривень. Тож у разі якщо під час аукціону ціна не зменшиться як мінімум до цієї суми, то з бюджету громади доведеться виділяти додаткове фінансування на реалізацію цього проєкту.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни