У Калуші оголосили другий тендер на поточний ремонт доріг

28 квітня в електронній системі державних закупівель Прозорро управління житлово-комунального господарства оголосило другий у поточному році тендер з поточного ремонту доріг міста та старостинських округів, цього разу на 3,2 млн гривень. 01 Травня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 113 Ілюстроване фото. Період подання пропозицій на участь у тендері – до 5 травня Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Нагадаємо, перший у 2023 році тендер на поточний ремонт доріг міста Калуша та старостинських округів управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради оголосило на початку квітня з бюджетом 2,5 млн гривень, інформують “Вікна”

Тоді повідомляли про те, що порівняно невелика сума на поточний ремонт доріг (у 2021 році тендер оголошували на 9 млн гривень, торік таких тендерів УЖКГ не оголошувало) пов’язана з тим, що цього року вирішили “розбити” суму, передбачену у міському бюджеті на поточний ремонт доріг та проводити закупівлі поступово – розраховують, що асфальт буде дешевшати, а отже і бюджет у підсумку виграє. 

У першому тендері на поточний ремонт доріг у Калуші та селах Калуської громади взяли участь шість учасників, а найменшу ціну запропонувало калуське ТОВ «Карпат-Буд» – близько 2 млн 49 тис. гривень. З цим підприємством договір уклали 26 квітня. За тендерною документацією, на ці кошти підрядник має здійснити ямковий ремонт асфальтобетонного покриття доріг площею ремонту від 5 до 25 кв. метрів на загальній площі 1700 кв. метрів,  влаштувати покриття товщиною 5 см із гарячих асфальтобетонних сумішей на площі 900 кв. метрів і улаштувати вирівнювальні шари основи із щебеню автогрейдером обсягом 121 куб. метр.

Вже 28 квітня в електронній системі державних закупівель Прозорро управління житлово-комунального господарства оголосило другий у поточному році тендер з поточного ремонту доріг міста та старостинських округів, цього разу на 3,2 млн гривень.

Зокрема тендерною документацією передбачено здійснити ямковий ремонт асфальтобетонного покриття доріг площею ремонту від 5 до 25 кв. метрів на загальній площі 640 кв. метрів,  влаштувати покриття товщиною 5 см із гарячих асфальтобетонних сумішей на площі 2970 кв. метрів і улаштувати щебеневе покриття обсягом 278 куб. метрів.

Період подання пропозицій на участь у тендері – до 5 травня. Зазначено, що аукціон проводитися не буде.

Як повідомляли раніше, у бюджеті громади на 2023 рік для поточного ремонту доріг у Калуші та селах Калуської громади передбачено 15 млн гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни