У Калуші обіцяють відремонтувати плебанію костелу

Про це йшлося на оперативній нараді у міськвиконкому цього тижня.

28 Січня,
2022,
09:00
Калуш

Переглядів: 372


З потеплінням обіцяють розпочати ремонтні роботи плебанії

Днями управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради повторно звернулося в офіс Римо-католицької церкви у Львові щодо належного утримання приміщення плебанії на вул. Івана Франка, 8 у Калуші. Зараз це занедбана споруда, інформують “Вікна”.

«З потеплінням обіцяють розпочати ремонтні роботи плебанії», — повідомив начальник відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Михайло Костельний.

Раніше у коментарі “Вікнам” рятувальники повідомляли, що споруда не використовується і не охороняється, відтак стала одним із місць, де збираються люди, які зловживають спиртним, палять. Відтак час від часу загоряються залишки деревини.

За словами начальника управління комунальної власності міста Олександра Челядина, раніше ця будівля належала громаді міста і ще за попереднього скликання міської ради її передали католицькій громаді, яка планувала влаштувати тут резиденцію ксьондза. Проте споруда у центрі міста досі перебуває в занедбаному стані.

Настоятель костелу святого Валентина ксьондз-пробощ Роман Стадник раніше повідомляв: до ремонту будівлі не приступили через кризу та відсутність коштів. Тут планується облаштувати приміщення для проживання ксьондза та катехитичний центр для парафіян. Однак коли приступлять до робіт — невідомо: реалізація задуму відкладена на невизначений час.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни