У Калуші обговорили відкриття спортивних класів у шостому ліцеї

Зокрема, з 1 вересня 2023 року планується відкриття двох — 6 і 7 класів, у яких навчатимуться юні спортсмени з Калуської громади. 06 Квітня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 438 Начальниця управління освіти Ірина Люклян та директорка ДЮСШ Мар’яна Квятковська Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Сьогодні, 6 квітня, відбулася чергова нарада під головуванням секретаря міської ради Віктора Гільтайчука, заступниці міського голови Надії Гуш, за участю начальниці управління освіти Ірини Люклян, начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту міської ради Михайла Клима, керівників ліцею №6 та спортивних шкіл: Віри Притуляк, Мар’яни Квятковської й Миколи Пукіша, — інформує Калуська міська рада.

Основне питання, яке обговорювали, — створення спортивних класів на базі Калуського ліцею №6. Зокрема, з 1 вересня 2023 року планується відкриття двох — 6 і 7 класів, у яких навчатимуться юні спортсмени з Калуської громади.

Завдання, яке необхідно вирішити, —створити всі умови для дітей як для здобуття освіти, так і інтенсивного заняття спортом. Наповнюваність класів забезпечать вихованці ДЮСШ, йдеться в офіційному повідомленні.

У юних спортсменів буде окремий режим навчання, уроки розпочинатимуться о 10:00, дворазове збалансоване харчування та інтенсивне заняття спортом. Види спорту, які розвиватимуть, — футбол, вільна боротьба, легка атлетика та спортивне орієнтування.

Як раніше повідомляли «Вікна», у грудні під час формування бюджету Калуської громади на 2023 рік депутатська комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики Калуської міської ради підтримала пропозицію відкрити два спортивні класи на базі шостого ліцею з 1 вересня 2023 року.

Тоді йшлося про те, що один клас буде з ігрових видів спорту, другий — інших видів. Учні спортивних класів матимуть три додаткові години фізичного виховання. Також їх мають забезпечити дворазовим харчуванням. Йшлося про те, що ціна питання харчування учнів спортивних класів — 200 тис. гривень на семестр.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни