У Калуші не стало відомого освітянина Олега Андрусіва

Відійшов у вічність голова Калуської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олег Андрусів. 08 Квітня, 2022, 08:00 Калуш Переглядів: 2140 Усе своє життя Олег Миколайович жив з гадкою про тих, кому віддавав знання. Вічна пам’ять!

Усе своє життя Олег Михайлович вирізнявся стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Він був не лише хорошим вчителем, а й досвідченим керівником: упродовж 2002-2007 років очолював колектив Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Згодом — працював в управлінні освіти Калуської міської ради, інформують “Вікна”.

Упродовж останніх років Олега Андрусіва обирали головою Калуської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Олег Михайлович виховав не одне покоління учнів. Вміло навчав їх мудрості життя, відповідальності. Він був енергійною людиною, великим працелюбом, люблячим чоловіком, батьком, щирим і доброзичливим другом для своїх учнів та колег. Завжди з посмішкою на вустах навчав любити життя й свою рідну землю, пригадує колега Іванна Пітулей.

Тяжкої, непоправної втрати зазнали рідні, близькі друзі, колеги, учні, батьки…

Пішла з життя Людина з великої літери, Людина чуйна, добра, хороша. Олега Михайловича любили й поважали колеги, батьки, учні за чуйне й добре серце, за батьківську теплоту й розуміння, за те, що він завжди підтримував ініціативу, заохочував творчість, помічав і схвалював найменшу іскринку нового.

Усе своє життя Олег Миколайович жив з гадкою про тих, кому віддавав знання. Усі його пам’ятали й завжди дякували за науку. У кожному учневі Олег Михайлович залишив частку свого серця.

“Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо підтримки Олега Михайловича, не почуємо його жартів та не скористаємося його мудрою порадою”, — ідеться у співчутті.

Міський голова Андрій Найда, Калуська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус глибоко сумують з приводу передчасної смерті Олега Андрусіва, серце якого раптово перестало битися 7 квітня, на 64-у році життя.

Це непоправна втрата для нашої громади, всього освітянства України, ідеться у співчутті.

Олег Михайлович усе своє життя присвятив вихованню учнівства Калуша, формуванню фаховості педагогів, удосконаленню освітньої системи.

Професіоналізм та високі людські якості проявляв на всіх посадах. Розпочинав свою трудову діяльність вчителем фізики і математики та заступником директора з виховної роботи.

Працював іспектором та завідувачем відділу освіти, заступником директора, директором Калуської школи №1, головним спеціалістом управління освіти. Останні роки очолював Калуську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України.

З 2002 по 2006 роки був депутатом Калуської міської ради ІV демократичного скликання.

Завжди усміхнений, доброзичливий, товариський, своєю жагою до життя надихав інших.

Світла пам’ять про прекрасну Людину Олега Михайловича Андрусіва в наших серцях житиме вічно!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни