У Калуші нагородили учасників виставки-огляду “Мій домашній улюбленець”

Відбулася підсумкова програма та нагородження учасників виставки-огляду «Мій домашній улюбленець». Навіть погода не змогла перешкодити присутності юних калушан зі своїми улюбленцями у конференц-залі Калуського міського центру соціальних служб. Було людно та гамірно. 29 Вересня, 2022, 08:00 Калуш Переглядів: 206 Віковий ценз учасників був необмежений — від 5 до 60 років

Всі учасники виставки розповідали один одному про своїх домашніх тварин, їхні звички, поведінку, та які смаколики вони полюбляють. Різноманіття тварин на виставці було достатньо. Зокрема, представлені були крім традиційних котів та песиків ще й хом’ячки, декоративні пацюки, кролики, і навіть черепаха. Про улюблених козочок, корів та великих собак  дізнавалися з розповідей учасників, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду

Всі учасники виставки отримали можливість познайомитися із іншими тваринами, отримати дипломи за активну участь у вікторині, а також смаколики для себе та своїх улюбленців. Віковий ценз учасників був необмежений — від 5 до 60 років.

На завершення голова ГО «Дім Сірка» Леся Кошелєва повідомила про кількість тваринок, які перебувають у їхньому притулку та потребують тепла людського серця та власної домівки. Прихистити та обігріти собачку чи кота з вулиці, нагодувати безхатченків, любити та оберігати всіх тварин – так повинен чинити кожен, без винятку. Адже, відповідальність за весь тваринний світ як складову частину природи та національне багатство України починається саме з нас.

Калуський міський центр соціальних служб висловлює щиру подяку учасникам заходу за любов до тварин та активну громадянську позицію, а також голові ГО «Чисті серця» Михайлові Найді за надані смаколики для тварин, представництву Дитячого фонду UNICEF за подарунки, Калуському міському телебаченню за підтримку у проведенні заходу.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни