У Калуші нагородили медаллю голову товариства «Батьківщина» Федора Лабика

Медаллю «За заслуги перед громадою», Почесною грамотою та грошовою премією міський голова Андрій Найда нагородив голову Калуської міської громадської організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Федора Лабика. 30 Березня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 344 Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомляє на Фейсбук–сторінці міський голова Андрій Найда, інформують «Вікна»

Нещодавно Федору Івановичу виповнилося 86 років. У Калуші це відома особистість, чий внесок у розвиток культури громади – безцінний. Був депутатом другого демократичного скликання Калуської міської ради.

З ініціативи Федора Лабика у Калуші започатковано багато творчих ініціатив, зокрема: фестиваль леміківської культури «Співочий гай», ансамбль троїстих музик «Калуські гудаки», вокальний ансамбль «Терки» та ін.

Федір Іванович активно проводить краєзнавчу пошукову роботу, пов’язану з депортацією українців з Польщі. Для збереження самобутньої етнічної лемківської культури зібрав словник лемківської говірки. І це лише частина здобутків та досягнень краєзнавця-ентузіаста.

«Щиро дякую за активну громадську діяльність, участь у процесах державотворення у громаді, особистий вагомий внесок у збереження, популяризацію та розвиток лемківської культури.Бажаю міцного здоров’я та втілити ще не одну цікаву ідею!»— зазначив міський голова 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни