У Калуші музикант і тату-майстер презентував власні полотна

Калуський художник, музикант і тату-майстер Станіслав Алексапольський презентував у виставковій залі на вулиці Дзвонарській свою першу персональну виставку “Stan Van Cult”. 23 Жовтня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 647 Полотна заповнені абсурдним, депресивним сюрреалізмом, які зачаровують детальністю. Фото: stanvancult/Instagram

Роботи просто вражають, як тематикою, так і майстерністю. Його полотна заповнені абсурдним, депресивним сюрреалізмом, які зачаровують детальністю зображених об’єктів та персонажів, поділилася враженнями після відвідин виставки калушанка Ірина Дідошак.

На її думку, Калуш такого ще не бачив, тому варто висунутись з дому, аби побачити все на власні очі.

“Чи варто длубатись в голові автора, шукаючи якийсь агресивний підтекст? Гадаю, кожен глядач побачить щось своє і чи буде воно збігатися з внутрішнім світом художника, невідомо”, — зауважує Ірина Дідошак.

Людство, в більшості своєї маси, схильне відкидати те, чого не розуміє. Кожен з нас сприймає той чи інший мистецький твір, опираючись на свою особистісну культуру, ділиться калушанка.

“Але не ту культуру, що — “Добрий день”, “Дякую”, “Будьте здорові”…, а ту, котра дає змогу зрозуміти щось інше, більше, незвичне, те що не вписується в загальноприйняті кимось стандарти. І чим нижчий рівень цієї культури, тим примітивніші наші домисли…”, — йдеться в дописі.

На жаль, наш світ не складається лише з метеликів, веселок та квітів, а в сьогоденні — і поготів. Кожному з нас, десь глибоко всередині дуже болить, але не кожен має сміливість викласти це на всеогляд, ділиться Ірина Дідошак.

“Та й зрештою, візьмімо Далі, Босха, Кало, Ворхола, Пікассо — їх теж не всі розуміли і сприймали, та це не завадило їм підкорити світ. Тож, прийдіть і підтримайте, можливо колись ви пишатиметесь тим, що мали змогу побувати на виставці свого “дивного” земляка”, — переконана калушанка.

“Бачила полотна вчора. Була вражена неординарним світосприйняттям художника і дещо містичною грою кольору на полотнах. Безперечно, ці картини — абсолютно ексклюзивне мистецьке досягнення. Сподіваюся, це перша в Калуші, але не остання в Україні та за її межами виставка молодого автора. Принаймні, я Станіславові цього всім серцем бажаю”, — зауважила поетеса Валентина Корнійчук.

Мужній і цільний чуттєвий світ нашої реальності”, — прокоментувала режисерка Любов Липовська.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни