У Калуші «Лицарі Колумба» молилися перед іконою Гваделупської Божої Матері

Настоятель храму о.Іван Бігун подякував братам за невтомну працю від початку війни на благо нашого війська та багатостраждального українського народу. 12 Грудня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 158 О.Михаїл Бігун окропив свяченою водою братів лицарів Колумба.

11 грудня на Парафії Святого Архистратига Михаїла у Калуші братерська організація «Лицарі Колумба» молилися перед іконою Гваделупської Матері Божої “Молебень до Богородиці за наших захисників та захисниць та вервицю за мир, перемогу та спокій в Україні”, повідомляють “Вікна”.

Як відомо, «Лицарі Колумба» (англ. Knights of Columbus) — найбільша в світі братерська організація, яка об’єднує чоловіків-католиків.

Довідка. Членами Лицарів Колумба є понад 1,8 мільйона членів, котрі зібрані у 16 000 рад в 14 країнах світу. Лицарями можуть бути лише чоловіки-католики віком від 18 років. Членство поділяється на чотири різних ступені, кожен з яких ілюструє певний принцип ордена. За підтримку Лицарями Церкви й місцевих громад, а також за їх благодійну діяльність, Папа Іван Павло II називав орден “сильною правою рукою Церкви”.

Настоятель храму о. Іван Бігун подякував братам за невтомну працю від початку війни на благо нашого війська та багатостраждального українського народу.

Настоятель окропив свяченою водою братів лицарів Колумба на завершення духовенство парафії Святого Архистратига Михаїла УГКЦ змовило  молитву за Україну «Боже Великий, нам Україну храни».

Мати Божа Гваделупська (ісп. Nuestra Señora de Guadalupe) — образ Богородиці. Свята покровителька Мексики, найшанованіша святиня Латинської Америки. В Католицькій церкві образ шанують як нерукотворний. День свята — 12 грудня (національне свято Мексики).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни