У Калуші жителька Бучі народила хлопчика Роберта

Валерія Куценко — родом із Бучі. З початком війни завагітніла, проте ще не знала про це. 24 лютого о п’ятій годині ранку розпочалася війна. 12 Грудня, 2022, 14:00 Калуш Переглядів: 158 Валерія стала 49 породіллю з числа вимушених переселенців, яка народила у Калуському пологовому

Падали гелікоптери біля Гостомельського аеропорту, танки зайшли практично зразу, бомбардування нескінченні. 24 лютого Буча до кінця дня була окупована, розповіла Валерія Куценко, інформують “Вікна”.

Перші спроби евакуації були 6 березня, але колону розстріляли. 8 березня пішки спробували перейти до Ірпеня, звідки волонтери відправили в Рівне, а потім — у Львів. Далі Валерія приїхала в Калуш до свекрухи, яка піклувалась про неї дотепер, оскільки чоловік на роботі в Угорщині.

10 грудня жителька Бучі народила хлопчика Роберта вагою 3440 грамів. Це 49 жінка серед вимушених переселенців з початку війни, яка народила в Калуському пологовому будинку.

“Щирі вітання красуні-мамі, всій родині та найшвидшого повернення в рідну домівку! Все буде Україна!” — ідеться в повідомленні калуських медиків.

Раніше в Калуші народила жителька Миколаївщини, яка дивом вижила під час розстрілу евакуаційної колони.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни