У Калуші готуються до можливого знеструмлення об’єктів критичної інфраструктури

22 грудня у Калуші відбулося позачергове засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому йшлося про забезпечення безперебійної роботи систем теплопостачання, водопостачання і водовідведення на території Калуської територіальної громади. 24 Грудня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 808 Ілюстроване фото. «Калуська енергетична компанія» має намір купити чотири дизельні генератори

Це рішення є фактично підготовкою до можливого знеструмлення об’єктів критичної інфраструктури комунального підприємства «Калуська енергетична Компанія», інформують “Вікна”.

Як зазначив директор підприємства Петро Шевчук, напередодні Калуська міська рада виділила за програмою фінансової підтримки «Калуської енергетичної Компанії» кошти на пальне для електрогенераторів (848 тис. гривень — на 72 години роботи при повному навантаженні). Також закуплені самі генератори. За словами Петра Шевчука, вони вже в дорозі й з понеділка, 26 грудня, генератори почнуть монтувати на об’єктах (котельнях і водозаборах).

Однак фінансування роботи генераторів — поза тарифами та господарською діяльністю комунального підприємства. Тож «Калуська енергетична компанія звернулася до міської комісії ТЕБ і НС для отримання погодження  на безперебійну роботу систем теплопостачання, водопостачання і водовідведення в умовах відсутності електропостачання коштом програми фінансової підтримки.

Рішення комісії — комунальне підприємство має  постійно мати запас пально-мастильних матеріалів та забезпечувати безперебійну роботу систем теплопостачання, водопостачання і водовідведення у періоди вимкнень електроенергії.

Це рішення, за словами Петра Шевчука, дасть право використати бюджетні кошти для закупівлі пального.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни