У Калуші дві парафіяльні спільноти відсвяткували свої ювілеї

При парафії святого Миколая в Калууші відбулося духовне та творче відзначення третьої річниці Біблійної спільноти «Ковчег» та 10-ої річниці Молодіжної християнської спільноти «Дар» 30 Жовтня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 238 Урочисту академію прикрасили виступи місцевих колективів у Народному домі ім. о. Гната Рожанського.

День розпочався зі Святої Літургії та благословення учасників обох спільнот. Кожному слухачеві Біблійної спільноти вручили четвертий сертифікат, цього разу за пройдені книги Святого Письма: Книга Левіт, а також I та II Послання до Коринтян, інформують “Вікна” з посиланням на сайт Івано-Франківської Архиєпархії. 

Відзначили також і найактивніших дітей зі спільноти «Дар».

Урочисту академію прикрасили виступи місцевих колективів у Народному домі ім. о. Гната Рожанського.

Відтак всі присутні привітали зі святом керівника та духівника обох спільнот — о. Андрія Ляховича, а також співорганізаторку дійства — їмость Оксану Ляхович

До вітань долучилися у режимі онлайн ексучасники МХС «Дар», котрі під час війни перебувають за межами України.

Своєю чергою учасники спільноти підготували цікаве шоу «Хештег», яке відбувалося у залі, переповненому місцевими парафіянами. 

Вечір став своєрідною сімейною терапією для присутніх, серед яких були й родини наших захисників. У часі програми вдалося зібрати кошти на потреби місцевих воїнів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни