У Калуші чоловіка, який вчинив мілітарі-крадіжку в “Епіцентрі”, покарали штрафом

Обвинувачений викрав у “Епіцентрі” пневматичні і стартові пістолети, кульки для пневматики, холості патрони, тактичні спортивні годинники. Унаслідок крадіжки магазину було завдано матеріальну шкоду на загальну суму майже 17 тисяч гривень. 05 Вересня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 1021 Ілюстративне фото. Чоловік викрав 3 пневматичні та 2 стартові пістолети. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили вирок Калуського міськрайонного суду від 28 серпня за результатами розгляду у відкритому підготовчому судовому засіданні кримінального провадження про обвинувачення раніше не судимого чоловіка за ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану) Кримінального Кодексу України. Санкція статті за такий злочин — позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, інформують “Вікна”.

Суд встановив, що 20 квітня 2023 року близько 13:38 обвинувачений перебував у приміщенні магазину “Епіцентр” на вул. Хіміків в місті Калуші. На прилавку “Мілітарі” він побачив пневматичні і стартові пістолети, кульки для пневматики, холості патрони, тактичні спортивні годинники тощо та задумав їх викрасти. Скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, чоловік пошкодив замок, таємно проник в торговий стелаж в приміщенні “Епіцентру” та викрав 3 пневматичні пістолети, 2 стартові пістолети, 2 тактичні спортивні годинники, ліхтар, упаковку на 500 штук кульок для пневматики, кобуру під пістолет, набір для чищення, 89 холостих патронів, два мультитули (мультиінструменти) та два газові балони для пневматичного пістолета.

З усім цим чоловік покинув приміщення магазину, не розплатившись за товар, довівши таким чином свій злочинний умисел до кінця. В подальшому викраденим майном він розпорядився на власний розсуд.

Внаслідок крадіжки ТОВ “Епіцетр-К” було завдано матеріальну шкоду на загальну суму 16 919,11 гривень.

18 травня 2023 між прокурором Калуської окружної прокуратури та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості та узгоджено покарання. Зокрема, обвинувачений повністю визнав вину у вчиненому кримінальному правопорушенні, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю кримінального правопорушення. Також він відшкодував завдану шкоду. 

Суд врахував помякшувальні обставини та те, що потерпілий претензій до обвинуваченого не має і надав згоду на укладення угоди про визнання винуватості, та вважає за допустиме при призначенні покарання перейти до іншого, більш мякого виду основного покарання, не зазначеного в санкції ч.4 ст.185 КК України.

Відтак суд ухвалив затвердити угоду про визнання винуватості від 18.05.2023, визнати чоловіка винуватим за ч.4 ст.185 КК України та призначити покарання штраф у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8 500 гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни