У Калуші чоловік через суд оформив пенсію за віком

До Калуського суду звернувся чоловік, який повідомив, що мав на меті оформити пенсію за віком та звертався із заявою до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області. Проте, йому відмовили, оскільки у його трудовій книжці прізвище на титульній сторінці не відповідає паспортним даним. 27 Березня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 476 Ілюстроване фото. У трудовій книжці прізвище чоловіка було написане російською мовою. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Заявник просив суд встановити факт приналежності трудової книжки, адже при її заповненні у 1979 році, його прізвище написали російською мовою та допустили помилку в написанні прізвища, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області.

У судовому засіданні суд досліджував та аналізував письмові докази та прийшов до висновків, що трудова книжка дійсно належить заявнику, а тому його заява підлягає задоволенню.

Встановлення цього факту породжує для заявника юридичні наслідки, від яких залежать його цивільні права, та право на отримання пенсії за віком. Іншої можливості встановити цей факт заявник немає.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни