У Калуші через війну підприємця звільнили від орендної плати

29 вересня  Калуська міська рада розглянула і підтримала проєкт рішення «Про нарахування плати за користування майном комунальної власності». 04 Жовтня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 171 Орендну плату списують лише тим орендарям, які гарантовано не працювали і не могли працювати у зв’язку з війною

Згідно з документом буде списано нарахування орендної плати за червень підприємцю Андрію Хрущу у розмірі 5 951,44 гривні. Підприємець орендує приміщення комунальної власності у ПК “Мінерал” для розміщення кафе, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, у липні цьому підприємцю списали нарахування орендної плати за травень — близько 6,1 тис. гривень.  Раніше, у травні, Калуська міська рада прийняла рішення про списання орендної плати за березень і квітень 16 орендарям приміщень комунальної власності на загальну суму майже 31 тис. гривень.

Як пояснив начальник управління комунальної власності міської ради Олександр Челядин, орендну плату списують лише тим орендарям, які гарантовано не працювали і не могли працювати у зв’язку з війною. За його словами, робота кафе в палаці культури «Мінерал» пов’язана з роботою кінозалу «Час кіно». У червні кінозал не працював і відновив роботу тільки 7 липня. Тож від липня підприємець вже буде платити за оренду приміщення.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни