У Калуші через перевантаження загорілася електрощитова багатоповерхівки

З пониженням температури почастішали випадки аварійних ситуацій з електропостачанням багатоповерхівок. Зокрема, 13 грудня ввечері екстрений випадок трапився на вулиці Пушкіна, 3. 14 Грудня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 504 Управляюча компанія в терміновому порядку вимушено відключила подачу електроенергії

Через перенавантаження електромережі на електрощитовій почався процес займання. Управляюча компанія в терміновому порядку вимушено відключили подачу електроенергії. А сьогодні вже займаються аварійними ремонтними роботами. Про це повідомляє Калуська міська рада, інформують «Вікна».

З огляду на таку ситуацію міська влада звертається до мешканців багатоповерхівок, особливо тих, чиї помешкання обладнані високозатратною електротехнікою — бойлерами, індукційними плитами, обігрівачами тощо з проханням.

«При подачі електроенергії не вмикайте одночасно електроприлади і обладнання. Споживати електроенергію мусимо сьогодні відповідально. Просимо розуміння цієї насправді складної ситуації. В той же час, ми запевняємо усіх, що наші комунальники та управляючі компанії роблять величезну роботу задля уникнень та ліквідації наслідків аварій в електромережах», — ідеться в повідомленні міської влади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни