У Калуші 60 вимушених переселенців отримають нові домівки

60 вимушених переселенців Калуської громади найближчим часом оселяться у відремонтованому будинку, який раніше був освітнім закладом міста. Серед них сім’ї, які у зв’язку з російською агресією опинилися без даху над головою, зокрема родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це переважно жінки та діти з Харкова, Донецька, Миколаєва, Запоріжжя, Києва. 26 Вересня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 157 Наразі ведуться роботи з перепланування приміщення під потреби сімей

Кошти на реставрацію будинку надасть міжнародний благодійний фонд  «Move Ukraine», з яким міський голова Андрій Найда меморандум про співпрацю, інформують “Вікна”

Співзасновниця БФ Move Ukraine” Патрісіа Шморгун Гаврилишин каже, до проєкту долучаються благодійники зі всього світу. Зокрема потужну підтримку надають донори з Америки та Швейцарії. В свою чергу  тісна співпраця і допомога Калуської міської ради допомагає  швидше і краще реалізувати ідеї.

Патрісіа підкреслила, що кожен з нас міг бути вимушеним переселенцем. Зокрема зізналася, що її свекруха родом із Слов’янська, проте довгий час проживала закордоном. І якби далі продовжувала жити на Донеччині, то змушена була б як і всі шукати прихисток.

Окрему подяку співзасновниця висловила і комунальному підприємству «Калушавтодор» за те, що допомогли очистити територію від сміття та чагарників. Адже завдяки їхній роботі люди зможуть полюбуватися  природою і красивим садом.

Координаторка проєкту Мар’яна Думенко додала, що міська рада виділила пів мільйона грн. на опалення об’єкту. Каже, що будівлю хочуть облаштувати як гуртожиток.  А ще виділяє переваги будівлі.

« Об’єкт працював три роки, тому є  у хорошому стані, не потребує великих вкладень і капітального ремонту в порівнянні з іншими»

Організатори проєкту зазначають, що ремонтні роботи у майбутньому будинку для переселенців мають завершити за місяць.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни