У Калуші 35-річний син побив рідного батька табуреткою і металевою милицею

Калуська окружна прокуратура спрямувала до Калуського міськрайонного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України відносно 35-річного калушанина, який під час конфлікту наніс своєму батькові тяжкі тілесні ушкодження. 21 Березня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 328 Ілюстроване фото. За побиття передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Так, 27 січня у Калуші на вулиці Хіміків між сином та батьком під час спілкування виник конфлікт. Син за допомогою дерев’яного табурета та ніжки від стола почав умисно наносити удари по голові та руках своєму батькові, від яких останній впав на підлогу, інформують “Вікна”

Продовжуючи реалізовувати свій злочинний умисел, спрямований на спричинення тілесних ушкоджень, чоловік взяв металеву милицю та продовжив наносити удари батьку по голові та руках. Відтак внаслідок умисного нанесення ударів обвинуваченим потерпілому спричинено тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми із вдавленим багатоуламковим переломом правої тім’яної кістки, забоєм головного мозку середнього ступеня тяжкості, крововиливами під оболонки головного мозку, розривом твердої мозкової оболонки, розміщенням правої тім’яної частки головного мозку, множинними забійними ранами, синцями в ділянці голови, крововиливами під кон’юнктиву обох очей, забійною раною лівої вушної раковини, що за висновком експерта відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, які є небезпечних для життя в момент спричинення.

Санкцією ч. 1 ст. 121 КК України передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни