У Івано-Франківську викрили чоловіка, який розповсюджував порнографію через інтернет сайти

Франківець виготовляв та в подальшому розповсюджував в інтернеті відеопродукцію порнографічного характеру. Слідчі вилучили доказову базу та розпочали кримінальне провадження.

27 Січня,
2022,
15:45
Прикарпаття

Переглядів: 151


Затриманий займався зйомкою порнографічної відеопродукції.

Протиправну діяльність фігуранта припинили співробітники міграційної поліції, кіберполіції спільно зі слідчими Івано-Франківського районного управління поліції під процесуальним керівництвом окружної прокуратури Івано-Франківська, інформують “Вікна” з посиланням на сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області.

Як з’ясували слідчі, 27-річний франківець  здійснював відеозйомку порнографічного характеру, після цього розповсюджував виготовлену продукцію через платні сайти.

26 січня працівники поліції провели обшук за місцем проживання чоловіка. За результатом обшуку правоохоронці вилучили ряд речових доказів, які  направлено на проведення відповідних експертиз.

Наразі слідчими вирішується питання повідомлення фігуранту  про підозру за  ч. 2, 3 ст. 301 Кримінального кодексу України.

Йдеться про виготовлення, зберігання  чи розповсюдження творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, кіно- та відеопродукції.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни