У Івано-Франківську судові виконавці виселяють церкву Московського патріархату

Виконавча служба робить спробу виселити представників Православної церкви (Московського патріархату) з будівлі колишнього дитсадка на вулиці Чорновола у Франківську.

07 Лютого,
2022,
14:15
Прикарпаття

Переглядів: 700


Також на місце події прибули поліція діалогу та Муніципальна інспекція.

“Вони не виконали рішення суду”, — прокоментували судовиконавці.

Почали з приміщення магазину. На місці разом із представниками виконавчої служби присутні і поліція діалогу та Муніципальна інспекція, інформує “Курс”.

Зранку в церкві було богослужіння. В даний час частина парафіян знаходиться у приміщенні храму.

На місце прибула також служба МАРС.

Приміщення магазину виявилося порожнім — там залишилися тільки стелажі. Відтак судовиконавці взялися вивозити меблі з церковного магазину.

Нагадаємо, міська влада планує облаштувати дитячий садок на Чорновола, 6 в Івано-Франківську.

Верховний Суд зобов’язав Франківську єпархію УПЦ МП повернути приміщення на Чорновола місту

Нагадаємо, суперечка між мерією та Івано-Франківською єпархією УПЦ МП триває роками. Ще 11 років тому місцева єпархія УПЦ (МП) отримала земельну ділянку на вул. Довженка для будівництва храму з умовою, що після завершення будівництва церква поверне громаді приміщення дитячого садка на вул. Чорновола, перетвореного тимчасово на храм. Однак церковники угоди не дотрималися. Тоді міська рада звернулася до суду. Руслан Марцінків неодноразово закликав російську церкву добровільно звільнити приміщення дитячого садка, але єпархія категорично відмовлялася і продовжувала судову тяганину.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни