У Івано-Франківську соціальною пральнею скористалися 100 людей у потребі

У “Карітас” щоденно отримують масу позитивних коментарів, відгуків, слів, емоцій від людей, які скористалися послугами та отримали допомогу. Ці слова зігрівають та наповнюють для ще більшої допомоги потребуючим. 03 Вересня, 2022, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 165 Прання здійснюється тільки за умови попереднього запису

Нещодавно “Карітас” відкрив в Івано-Франківську соціальну пральню, якою менше ніж за місяць скористалося більше ніж 100 родин з числа внутрішніх переселенців та людей зі складними життєвими обставинами, повідомляють “Вікна” з посиланням на фейсбук-сторінку “Карітас Івано-Франківськ”.

Пенcіонерка Марія поділилася, чому вирішила скористатися соціальною пральнею:

“Ми дуже радіємо з чоловіком, що в нас в місті з’явилася соціальна пральня, ми місцеві пенсіонери та нещодавно в нас зламалася пральна машина, придбати нову машинку не має змоги, а стара в ремонті, то завдяки соціальній пральні нам вдається лишатися чистими”.

Молода мама двох дітей пані Наталя з Донецької області зазначає, що це надзвичайна допомога для людей, які тікали від вибухів і в цей час збирають власне життя по частинах:

“Завдяки пральні я можу зекономити власний час та направити його на роботу та дітей”.

Оксана з Харкова зазначає, що працівниця пральні — приємна працівниця, яка все пояснила та розповіла:

“Все швидко і зручно. Речі чисті, настрій хороший”.

Прання здійснюється тільки за умови попереднього запису, який можна здійснити, зателефонувавши за телефонами гарячої лінії:

+380 96 309 8598 +380 66 557 0293

“Гаряча лінія” працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни