У Івано-Франківську презентували портрети українських політиків

У галереї Центру сучасного мистецтва відбулося відкриття персональної виставки івано-франківського художника Романа Бончука, за назвою­ «Прекурсор».

03 Лютого,
2022,
16:30
Прикарпаття

Переглядів: 102


Виставка буде тривати три тижні.

 У галереї експонується вісімнадцять робіт, написаних олійними фарбами, що у іронічній манері зображують політичних і не тільки діячі. Але це не шаржі, і не тільки через художню форму, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Івано-Франківського Центру сучасного мистецтва.

Автор прагне «правди», конкретики, життєвої практичності та полемічного трактування. Так-зване «актуальне» мистецтво, із його провокативністю і приналежністю до нашого часового зрізу, як найкраще розкривається у серії робіт митця. Наповнені цитатами, символами і образами, полотна виступають свого роду початковим компонентом (прекурсором), що вступають в реакцію із нашими власними баченнями і переконаннями. 

Експозиція триватиме до 21 лютого включно за адресою: Івано-Франківськ, Марійки Підгірянки, 23 (вхід з вулиці Стефаника). Вхід із наявним ковід-сертифікатом або свіжим ПЛР-тестом.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни