У Івано-Франківську попрощалися зі станичним “Пласту”, який віддав життя за Україну

Назар Лугарєв чолював осередок Пласту впродовж трьох каденцій — від 2018 року і аж до загибелі. 14 Грудня, 2022, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 69 “Тихо спи, без тривог, Герою! До зустрічі на Ватрі!” — пишуть пластуни. Фото: Юрій Валько

“Назар був непересічним. Він встигав бути всюди, допомогти та підтримати усіх. Він був найкращим з кращих. Лу, нам справді буде не вистачати твоєї опіки та мотивації, але віримо в те, що ти завжди будеш поруч!” — йдеться в повідомленні Івано-Франківського “Пласту”.

12 грудня пластуни всієї України, родичі, друзі та все місто прощались зі станичним “Пласту” Назарієм Лугарєвим.

Родина Назара отримала найвищу пластову нагороду, що надається посмертно за геройський чин — Залізний Пластовий Хрест.

“Це надзвичайно велика втрата для нас усіх! Назаре, дякуємо за те, що не зломив своєї присяги і був вірний Богові та Україні весь час, що билось твоє серце. Тихо спи, без тривог, Герою! До зустрічі на Ватрі!” — пишуть пластуни.

7 грудня стало відомо, що ще один пластун поклав своє життя за Україну. На фронті загинув Назар Лугарєв з куреня “Лісові Чорти”.

Хлопець родом з Івано-Франківська, вступив до Пласту ще у 2005 році та належав до гуртка “Торнадо” юнацького куреня чоти 79 імені В’ячеслава Липинського. У старшопластунстві був виховником і Лісовим Чортом.

Організовував десятки пластових подій, таборів, вишколів. Був головою Пласту в Івано-Франківську з 2018 року і аж до загибелі.

Вчився на політології у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, виборов стипендію на навчання, конкурсна робота була на тему “Національна скаутська організація “Пласт” у процесі державотворення в Україні».

З 2013 року, після строкової служби, Назар служив за контрактом і брав участь в бойових діях на Сході України. Був ветераном АТО/ООС. Бувши в резерві, з початку повномасштабного вторгнення пластун знову став на захист країни та брав участь у боях в Запорізькій області як головний сержант 1-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти 78-го окремого батальйону 102-ої окремої бригади Територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського.

Загинув з двома побратимами зі своєї роти під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу поблизу міста Гуляйполе Запорізької області. Залишилась дружина Мар’яна та син Данило.

Висловлюємо співчуття родині!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни