У Івано-Франківську планують відкрити відомий в США фастфуд

Ресторан швидкого харчування Kentucky Fried Chicken відкриють у новому корпусі ТЦ “Велес”, який планують здати влітку 2023 року. 26 Лютого, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 628 Ілюстроване фото. Відкриття планується влітку. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

 Відкриття американського фаст-фуду анонсували у рекламному відео на сторінці ТЦ у фейсбуці, інформує “Курс”.

Також на Work.ua розміщенні оголошення про вакансії “Заступника директора ресторану KFC” та “Менеджера зміни ресторану KFC”.

Відкриття KFC в Івано-Франківську вперше анонсували у лютому 2022, за декілька днів до повномасштабного вторгнення росіян. Тоді ТЦ “Велес” повідомив про отримання 300 млн грн кредиту для добудови нового корпусу, у якому мали розміститися кінотеатр мережі “Планета Кіно”, дитячий центр FLY Kids, ресторан швидкого харчування KFC та інші заклади.

Нарикінці січня цього року на сторінках ТЦ повідомили, що новий корпус ТРЦ “Велес” на завершальній стадії будівництва. Вже змонтовані системи вентиляції та протипожежного захисту, облаштовано всі комунікаційні системи, встановлено 6 ескалаторів.

“Ми активно готуємось приємно здивувати вас виглядом і асортиментом ТРЦ та відчинити двері нового корпусу вже влітку цього року”, — йдеться у повідомленні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни