У Івано-Франківську патрульний поза службою розшукав 5-річну дитину

Франківський патрульний, що перебував поза службою, повернув батькам 5-річного сина, який загубився. 21 Березня, 2023, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 224 Поліціянт звернув увагу на маленького хлопчика, який мав розгублений вигляд Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Старший інспектор з особливих доручень відділу розшуку та дізнання Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Василь Федів, перебуваючи поза службою, виявив дитину без дорослих. Поліціянт звернув увагу на маленького хлопчика, який мав розгублений вигляд, і припустив, що той загубився. Поспілкувавшись із дитиною, здогадки патрульного підтвердились, інформують у поліції.

Інспектор заспокоїв дитину, сказав, що вона у безпеці і все буде добре. А також зателефонував на 102 і повідомив про знайденого хлопчика. Тим часом до поліції звернулася і налякана мати з повідомленням, що зник її 5-річний син. Тож екіпаж патрульних виїхав до неї і з’ясував, що прикмети дитини, яку виявив колега, схожі з розшукуваним.

Коли дитину передали батькам, радості усіх не було меж. Мати пояснили інспекторам, що син катався на самокаті поруч дорослих на вулиці, проте якоїсь миті його втратили з поля зору. Зрозумівши, що самостійні пошуки не дають результатів, батьки звернулись до поліції.

Патрульні провели профілактичну бесіду з родиною та сповістили про подію ювенальну поліцію.

“Друзі, пильнуйте своїх дітей та нагадуйте їм, що робити, якщо загубився”, — йдеться у зверненні поліції.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни