У Івано-Франківську облаштують 50 сховищ з альтернативними джерелами живлення

Також міський голова дав доручення забезпечити жителів обласного центру 100 біотуалетами. 25 Жовтня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 115 Ілюстроване фото. Івано-Франківськ готується до найгірших сценаріїв розвитку подій через ракетні удари окупантів

“Ми бачимо, що ворог підлий, він підступно воює не лише з військовими, а й з мирним населенням. Обстрілює критичну інфраструктуру. Хоче залишити нас на зиму без електроенергії, водо- та теплопостачання. Тому на оперативній нараді дав ряд доручень, аби підготуватись до різних варіантів, включаючи найгірші сценарії розвитку подій”, — повідомив очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків.

За його словами, в місті облаштують 50 сховищ з альтернативними джерелами живлення.

Міський голова дав доручення забезпечити Івано-Франківськ 100 біотуалетами.

“На жаль, в разі відсутності електроенергії, робота генераторів зможе забезпечити подачу води лише до третього поверху, бо, на жаль, тиску може не вистачити на більшу потужність. Тому, аби мешканці могли набрати собі воду, дав доручення КП “Івано-Франківськводоекотехпром” опрацювати питання щодо роботи гідрантів”, — йдеться в повідомленні.

Також, за словами Руслана Марцінківа, міська влада планує розробити сайт-платформу для взаємодії мешканців багатоповерхівок та приватного сектору. Там люди зможуть залишати заявки на те, щоб надати або знайти тимчасове житло на час критичних ситуацій: коли не буде світла, води чи тепла.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни