У Івано-Франківську нагородили посмертно захисників Маріуполя

У меморіальному сквері Івано-Франківська командування підрозділу Нацгвардії України та керівництво міста, передали державні нагороди рідним захисників Маріуполя, які загинули у бою з російськими окупантами. 09 Березня, 2023, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 177 Рідні загиблих отримали посмертні нагороди Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Указом Президента України № 290 від 30.04.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили солдата Дмитра Коровкіна, інформують “Вікна”.  Відзнаку отримала дружина Ксенія Долотова.

Указом Президента України № 254 від 17.04.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили солдата Миколу Іванчука. Відзнаку отримала мати Галина Іванчук.

Указом Президента України № 540 від 28.07.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили старшого сержанта Юрія Лисоконя. Відзнаку отримала дружина Наталія Угрен-Лисоконь .

Указом Президента України № 540 від 28.07.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили солдата Павла Петрушкіна. Відзнаку отримала дружина Ольга Бахтар.

Після вручення нагород відбулася поминальна панахида в пам’ять про загиблих воїнів, які назавжди залишаться в наших серцях та наших рядах.

Всі четверо захисників загинули під час виконання бойового завдання з оборони міста Маріуполь Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям.

            «Вічна пам’ять і шана Героям» — ідеться в повідомленні

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни