У Івано-Франківську “Карітас” відкрив соціальну пральню

У Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття й освячення Центру надання допомоги для вимушено переселених осіб. 10 Серпня, 2022, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 338 Соціальною пральнею можуть користуватися як місцеві мешканці, так і вимушені переселенці

Разом із самим Центром освятили і соціальну пральню, послугами якої зможуть користуватися як місцеві родини, так і сім’ї з числа ВПО.

Освячення відбулося за участі Архієпископа та Митрополита Івано-Франківської УГКЦ Владики Володимира Війтишина. До відкриття долучився також і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, повідомляють “Вікна”.

Після чину освячення Владика Володимир подякував за спільну працю заради допомоги ближньому і запевнив:

«Ми готові допомагати нашим потребуючим в часі війни. Хотілося, щоб вони були прийняті з нашою радістю, щоб ми їх підтримали. Нехай це приміщення служить для добра. Тут ми зможемо приймати багато людей, які приходитимуть за потребою».

У Центрі надання допомоги “Карітасу” надається така підтримка для потребуючих, зокрема:

  • гуманітарна допомога для ВПО;
  • психологічні та юридичні консультації;
  • консультації кейс-менеджерів;
  • послуги соціальної пральні.

Також у Центрі діє і дитячий простір, де відбуваються різноманітні активності для малечі: гуртки малювання, майстерки, заннятя з підготовки до школи, розваги з аніматорками та інше.

Виконавча директорка Карітасу Івано-Франківськ Наталія Козакевич від імені всіх працівників та потребуючих подякувала Церкві і міській владі за можливість впроваджувати діяльність Карітасу в окремому приміщенні, що зручно розташовано у центрі міста.

За додатковою інформацією щодо роботи Центру можна звернутися на гарячу лінію: +380 96 309 8598; +380 66 557 0293.

Гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни