У Івано-Франківську будують комунальний садок

Комунальний садок планують збудувати за пів року. І вже наступного першого вересня дошкільний заклад працюватиме і прийматиме дітей.  17 Листопада, 2022, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 116 Дитячий садок зможе запрацювати орієнтовно за пів року

В Івано-Франківську триває будівництво комунального дитячого садочка на вулиці Отця Блавацького. Житловий багатоквартирний комплекс тут почали будувати ще 3 роки тому, а отже зі збільшенням мешканців у мікрорайоні необхідно було розширення й інфраструктури, повідомляє на фейсбук-сторінці міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Садок має площу близько 280 квадратних метрів. Тут передбачено всі приміщення згідно зі всіма будівельними нормами, які повинні бути в дитячих садочках. Вже за 2-3 місяці будуть завершені всі роботи з облагородження.

Руслан Марцінків розповідає, це вже не перший об’єкт соціальної відповідальності цього забудовника. Раніше вже збудували та передали місту дитячу поліклініку та дошкільні заклади.

За словами директорки Департаменту освіти і науки Вікторії Дротянко, ситуація із дитячими садками у місті стабілізувалась. Збільшилась кількість як комунальних, так і приватних закладів. Завдання натепер — будівництво шкіл у цьому мікрорайоні.

«Наразі батьки, як працюючі, так і непрацюючі, мають змогу віддавати своїх діток в дитячі садочки. І дитячі садочки можуть прийняти всіх. Та постає питання в школах і наступний етап – це все ж таки будівництво школи чи в цьому мікрорайоні, чи в іншому, звісно, у співпраці з забудовником», — зазначила Вікторія Дротянко.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни