У Єзупільській громаді пройшов перший благодійний футбольний турнір, присвячений загиблим односельцям (ФОТО)

У Єзупільській громаді пройшов перший благодійний футбольний турнір, присвячений  загиблим односельцям (ФОТО)

28 липня у селі Ганнусівка пройшов благодійний футбольний турнір, присвячений пам’яті загиблих захисників з Єзупільської громади.

Про це пише Галка з посиланням на Єзупільську громаду.

Учасниками турніру, присвяченого пам’яті загиблих захисників, стали команди з Єзуполя, Побережжя, Ганнусівки та Стриганців.

“Упродовж турніру гравці кожної з команд демонстрували енергію та завзяття, злагодженість та бажання перемогти”, – пишуть в громаді.

За результатами турніру перше місце виборола команда з села Стриганці та стала першою володаркою Перехідного кубка пам’яті захисників з Єзупільської громади.

Друге місце – у ФК «Ганнусівка», третє – ФК “Дністер” з с.Побережжя. Призери та учасники одержали командні грамоти, а також медалі – кожен свою.

Під час заходу вдалося зібрати 8070 грн, які передали на збір на тепловізор для 53 механізованої бригади.