У Яремче в чоловіка вдома знайшли понад 200 набоїв та дві вогнепальні зброї (ФОТО)

У Яремче в чоловіка вдома знайшли понад 200 набоїв та дві вогнепальні зброї (ФОТО)У Яремче в чоловіка вдома знайшли понад 200 набоїв та дві вогнепальні зброї (ФОТО)

Понад 220 набоїв різного калібру та зброю правопорушник зберігав за місцем мешкання. Йому загрожує до семи років ув’язнення. Правоохоронці встановлюють канал надходження заборонених предметів.

У ході реалізації оперативної інформації яремчанські поліцейські вилучили з незаконного обігу в регіоні боєприпаси. Співробітники поліції провели обшук у домоволодінні 49-річного мешканця Яремче, де вилучили 223 набої різного калібру та дві одиниці вогнепальної зброї. Всі ці заборонені предмети направили на проведення експертизи.

Про це пише “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами. Після проведення відповідних експертиз правопорушнику повідомлять про підозру.
Наразі правоохоронці встановлюють мету зберігання заборонених предметів та канал її надходження.

Поліцейські продовжують проводити роботу, спрямовану на запобігання злочинам у сфері незаконного обігу зброї, а також кримінальним правопорушенням, вчиненим з її застосуванням.

Звертаємось до громадян, які зберігають або знають про факти зберігання незареєстрованої зброї, боєприпасів чи інших вибухонебезпечних предметів іншими особами, повідомити про це до поліції. Це можливо зробити зателефонувавши за номером “102” чи звернутись у чат-бот @ifpolice_bot Telegram.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни