У яких школах Івано-Франківська ще вчаться дистанційно та скільки класів сьогодні на самоізоляції

Дистанційна форма навчання для учнів п’ятих – одинадцятих класів зберігається наразі в 11 закладах загальної середньої освіти Івано-Франківської міської територіальної громади.

Про це розповів сьогодні в ході відеовключення у фейсбуці Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, повідомляє Фіртка.

Очільник міста нагадав, що з 7 лютого івано-франківські школи поступово почали відновлювати очне навчання для учнів.

Водночас у Ліцеї імені Івана Пулюя, ліцеях №№ 1, 5, 10, 12, 13, 22, 24, в Ліцеї імені В’ячеслава Чорновола, Католицькому ліцеї Василія Великого, а також Підлузькій гімназії навчання учнів п’ятих – одинадцятих класів, а у ліцеї № 23 – для учнів десятих – одинадцятих класів відбувається все ще з використанням дистанційних технологій. Крім того, у Ліцеї № 22 до 9 лютого дистанційно навчаються також учні перших – четвертих класів.

«Якщо взяти загалом, всі решта навчаються в очному режимі», – зазначив міський голова.

Зі слів Руслана Марцінківа, сьогодні у школах, які перебувають на очному навчанні, частка відсутніх у класах дітей становить 18%.

«Станом на 7 лютого у закладах загальної середньої освіти хворіє 189 дітей та 63 вчителів. На самоізоляції перебуває 20 класів – 724 дитини», – додав міський голова.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни